Chceš být moje sb?
Zapiš se :

Červenec 2008

Malé pozastavení blogu

26. července 2008 v 11:05 | Pavlínka
Omlouvám se, ale poslední dobou vůbec nwm co mam dávat na blog, tak proto jsem sem už dlouho nic nedala. Tak proto, tak trochu pozastavuji blog, nicméně Sbéček se to týkat vůbec nebude tam budu chodit stále, ale prostě nemám žádné nápady.

TZN. že Vás všechny prosím napište do komíků, co bych sem měla dávat, buď nějaké téma a nebo hned co byste rádi uvítali na mém blogu!!

Moc děkuju za pochopení Vaše Pavlínka

Můj odjezd aneb vzkaz pro Sbéčka

12. července 2008 v 21:45 | Pavlínka

Odjezd

Zítra odjíždím na týden na tábor tzn., že od 13.-20.7.2008 tady nebudu a nebudu sem moc ani vkládat žádné článečky a chodit Vám na blogy je mi to moc líto, ale až se vrátím tak vše vynahradím.

Vzkaz pro Sbéčka

Ahojky SB prosím nezanevřete na můj blog mezitím co tady nebudu. Ti co ještě nehlasovali pro mě v SONB (adresa v mottu) tak prosím hlásněte. A teď to hlavní: na blog Vám o mém odjezdu nepíšu z toho důvodu, protože chci zjistit kdo chodí a kdo nechodí na můj blog (kdybych Vám na blog napsala, myslim, že by se všichni ozvali, ale já to chci zkusit jinak). Proto po přečtení tohoto článku napiš svoje jméno ( přezdívku ) s adresou tvýho blogu do komíků a já budu vědět, že jsi na mě nezanevřel a aspoň jednou za týden ses tu ukázal. Kdo mi komík nenapíše samozdřejmě, ho hned nevymažu, ale dám si na něj pozor. S jedním SB jedu společně na tábor, tak mi je jasný že asi nenapíše a o nějakých vím že jeli na dovču nebo někam pryč. Budu moc ráda když se Vás napíše co nejvíce.
S pozdravem Pavlínka

Deník princezny 2: Královské povinnosti

11. července 2008 v 14:48 | Pavlínka |  Filmy a seriály
Od chvíle, kdy jsme se rozloučili s princeznou Miou (Anne Hathawayová) na konci filmu Deník princezny, uplynulo pět let. Mia se mezitím stala okouzlující mladou ženou a je připravena vyrazit do Genovie, aby přijala svou roli ve zdejší královské rodině. Po příjezdu do paláce však zjistí, že její dny v roli princezny jsou sečteny - brzy přijde o svůj diadém a bude si muset nasadit královskou korunu. Jako by nestačilo, že se musí na své vládnutí pořádně připravit - je o ní také velmi vysoký zájem mezi muži. Starý genovijský zákon totiž vyžaduje, aby se budoucí královna ještě před svou korunovací vdala, a Mia proto nyní čelí nekonečné přehlídce nápadníků - a hledání toho pravého se pochopitelně neobejde bez spousty komických situací.

Deník princezny

10. července 2008 v 14:08 | Pavlínka |  Filmy a seriály
Oscarová držitelka Julie Andrewsová, mladá debutantka Anne Hathawayová a Hector Elizondo (Pretty Woman) jsou hlavními hvězdami komedie Deník princezny, moderní variace na příběh o Popelce. Mia Thermopolisová (A. Hathawayová) je chytrá, ale šíleně stydlivá středoškolačka. Jejím jediným cílem je přežít každý den tak, aby si jí pokud možno nikdo nevšiml. Sen stát se neviditelnou vezme náležitě za své v okamžiku, kdy jí přísná babička sdělí šokující zprávu: Jsi skutečná princezna a budeš vládnout Genovii! Přestože se Mia brání, nakonec se začne učit královským povinnostem. Tím začíná komická transformace z nenápadné šedé myšky se stává dáma, kterou neustále provází popularita, závist spolužáků a všudypřítomné blesky fotoaparátů.

Někdo to rád blond

9. července 2008 v 13:19 | Pavlínka |  Filmy a seriály
Keener Ivory Wayans, režisér filmu Scary movie představuje bláznivou komedii NĚKDO TO RÁD BLOND s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Aby dva nešikovní agenti FBI odhalili, kdo stojí za pokusem o únos dvou mladých, bohatých a blonďatých dědiček, musí se za ně převléci. Co se stane, když se pokusí proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy... s postavením! S filmem NĚKDO TO RÁD BLOND plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit.

Flipsyde

8. července 2008 v 12:57 | Pavlínka |  Celebrity

Info o kapele

Kapela Flipsyde pochází z kalifornského Oaklandu a mezi její členy patří - Jinho - Piper, Dave Lopez ( Kytara ), Steve Knight ( zpěv ), Ferreira / rap ) a DJ D-Sharp :) Flipsyde založili v roce 2003 Piper, Dave a Steve... DJ D-Sharp se k Flipsyde přidal později... V roce 2005 byli kluci na turné s The Black Eyed Peas a se Snoop Doggem. Dave má kořeny v Chile a tvrdí, že ho vyrazně ovlivnil latinskoamerický sound... Singl Happy Birthday napsal Piper pro jeho děcko, které se ale nenarodilo protože jeho matka byla na potratu... Tento singl nahráli kluci s ruským duem t.A.T.u.


Diplom pro mé new 4 SB

6. července 2008 v 21:20 | Pavlínka
Mé new SB jsou Zuzík!?! , Renča, Katka a hlavně Šárinka
Určitě se podívejte na všechny blogy jsou moc pěkné a zajímavé!!

A diplomek je už zde:

Snad se Vám líbí


Jan Hus

6. července 2008 v 19:58 | Pavlínka |  Historie
Když dneska je státní svátek ( den upálení Jana Husa) je tu článek právě o něm!!

Jan Hus

Náboženský myslitel, kazatel, reformátor, učitel, kněz...
Datum narození: / datum úmrtí: 1371 / 06.07.1415
Místo narození: / místo úmrtí: Husinec u Prachatic / Kostnice - byl upálen. Znamení: -----

Cyril (Konstantin) a Metoděj

6. července 2008 v 19:55 | Pavlínka |  Historie
Protože byl včera státní svátek Cyrila (Konstantina) a Metoděje je tu něco o nich:

Cyril (Konstantin) a Metoděj


Morandi

5. července 2008 v 13:56 | Pavlínka |  Celebrity

Historie Morandi

Morandi je rumunská popová skupina, složená z dua Marius Moga a Andrei Ştefan Ropcea, který má přezdívku Randi. Jméno skupiny vzniklo právě složením z jejich jmen Moga a Randi.
Skupina byla založena v roce 2005 a už tehdy se dostala do některých evropských hitparád se svojí písničkou Beijo.

Beijo


7. mini bleskovka

4. července 2008 v 10:50 | Pavlínka |  Bleskovky
1. Ahojík
2. Jak se máš?
3. NEPOVINNÉ: hlásni prosím zde pro mě (Pavlínka♥♥)
4. Kolikátý hlas?
5. Chceš, abych pro tebe taky někde hlásla? (napiš kde)
6. Co na diplom?
7. Díky moc za vyplnění a kdyžtak i za hlásnutí mějte se přijďte zas

Diplomky najdete ▲▲ ZDE ▲▲


Slavní za mlada

1. července 2008 v 11:02 | Pavlínka |  Celebrity

Poznali byste je?