Chceš být moje sb?
Zapiš se :

Leden 2009

Colorfull - Bowling

31. ledna 2009 v 16:26 | Pavlínka |  Colorfullky
Zdravíčko všem, jakpak se Vám daří? U mě sqele. Dneska jsem byla na tom bowlingu a bylo to sgelý. Sice sem mamku s taťkem nikdy neporazila ale bráchu vždycky ;). Když jsem dohráli dali jsme si obídek. Měla jsem nějaký kuřecí maso na kari omáčce s hranolkama a bylo to vynikající. Po tom všem jsem se převlíkla a rovnou jsme šli na sjezdovku. Dneska tam bylo trochu víc lidí, tak byly větší fronty, ale já jsem vždycky všechny předběhla. Bylo to taky super. Takže Vám jsem jestě přídávám nějaký 3 colorfull bowlingu, které jsem stáhla od tud.
Avatars - Žvejky

30. ledna 2009 v 12:00 | Pavlínka |  Avatary
Všechny Vás zdravim jakpak se dneska máte? Jak si užíváte jednodenní prázky? Ja se mam sqele a prazky si taky užívám. Dostali jste něco od rodiču za výzo? Já jdu zítra s rodičema a bráchou za výzo na oběd na bowling, kde si samozdrejme taky zahrajem. Už se moc těším. Kdo by taky ne :D. A ještě když je teď to poledne tak Vám přeju dobrou chuť.

A dneska Vám sem dávám nějaký avatary žvýkaček. :)

bubblegumBubblegumbubblegumbubblegum

Colorfull - psaní

29. ledna 2009 v 18:04 | Pavlínka |  Colorfullky
Ahojky, tak dneska se rozdáválo vysvědčení. Já jsem měla samé jedničky a překvapivě žádnou zameškanou hodinu, což jsem se dcl divila. A jak jste dopadli vy? Teda pokud mi to chcete říct, ale já myslim, že se nikdo nemá za co stydět, protože jak se učil celej půlrok tak to dopadne nakonci.

Tady Vám dávám nějaký colorfull s psaním protože to se ke škole tak trochu hodí. :)


Photobucket - Video and Image Hosting


Mix colorfull

27. ledna 2009 v 20:22 | Pavlínka |  Colorfullky
Ahojky, po delší době se ozývám a zjišťuju, že mam čím dál míň času. Tak jsem tu jen tak na rychlo a dávám sem nějaký colorfull. Zítra se zase neozvu jedu do divadla a prijedu večer a nwm jestli pujdu jeste na comp.I´m sorry

25. ledna 2009 v 20:59 | Pavlínka |  Sbéčka
Ahojky, moc se Vám omlouvám, že jsem se včera neozvala ale jela jsem k babičce a dědovi na Moravu. Notebook jsem sice měla s sebou, ale nešel mi net. Bylo to tam super v sobotu odpoledne jsem tam prošli všechny možný krámky a něco nakoupily. ( I love shopping ♥) potom jsme se u nich doma dívali na nějaký filmíky atd. V neděli jsme se pořádně vyspinkaly a asi ve 3 jeli domů. Cestou jsem si na notebooku hrála nějaký hry a pak psala článek, kterej se dá do novin. ( teď si nikdy nekupujte Jičínskej deník) , protože tam napsali už pred vánocema, že kdo se narodil 1.1. tak ať se ozve. Já jsem se tam teda ozvala a oni mi řekli ať o sobě něco napíšu a pak to poslu já jsem se rozmejslela a pak jsem si rekla ze na to seru, ze v novinách bejt nechci, ale pak mi ta paní z novin zase volala a moc a moc mě prosila ať neco napisu a poslu fotky. A tak když tak hezky prosila, tak jsem teda po ceste napsala nejaky clanek, doma přidala fotky a pak jí to poslala emailem. Takže nekupovat Jičínskej deník , sice nwm kdy to vytisknou ale proste nekupovat !!! Jinak domů jsme přijeli asi v 5. Já jsem si dodělala ten článek, něco málo do školy a teď Vám píšu. Jestli to stihnu tak dneska jeste obehnu sbenka a připravim nějaký články co jsem zejtra vložim, teda jestli se mi bude chtít.

Pro sbenka:
Vsimla jsem si, že ty pravidla moc neodrzujete a tak jsem se rozhodla, že sb budu navstevovat jednou nebo dvakrat tydne i kdyz mi nenapise zadny komik. Ale sb, ktera mi komik napisou treba i desetkrat denně, tak ho klidne i desetkrat navstivim. Souhlasíte? Ja myslim, ze musite, protoze proc bych ja Vas navstevovala, kdyz vy me ne?

Diplomky za 12. bleskovku

23. ledna 2009 v 22:12 | Pavlínka |  Bleskovky
Ahojky, konečně zase víkend! Teď jsem udělala ty diplomky za 12. bleskovku a tady už jsou:
Doufám, že se vám budou líbit :)

Pixelky - zvířátka

23. ledna 2009 v 7:20 | Pavlínka |  Pixelky
Ahojky, tak teď zas něco přidávam :
A přeju Vám dobré ráno :)


12. bleskovka

22. ledna 2009 v 15:54 | Pavlínka |  Bleskovky
Ahojky všimla jsem si, že jsem už jsem dlouho nedala žádnou bleskovku, tak jsem po dlouhý době zas nějakou dávám na takový všeobecný téma.

1. Ahojky
2. Jakpak se máš?
3. Co dneska ve škole?
4. Jaký bude výzo?
5. Jsi s ním spokojen/a?
6. Už víš co budeš dělat o jednodenních prázdninách a co jarních,
7. tak o škole už to stačilo
8. ted něco na muj blog
9. líbí se ti ted muj desing?
10. jak jsem na vánocnim desingu mela pisnicku lets snow ak jakou bych ted sem mela dat?
11. jaky clanky mam castejc pridavat na blog?
12. mam vytvorit nejakou novou rubriku? jakou?
13. jsi moje sbecko?
14. jestli chces být?
15. kolik pak ti je let?
16. jaka je tvoje nej zpevacka nebo zpevak nebo skupina?
17. a jaka od nej nebo ni nebo nich pisnicka?
18. jakej je tvuj nej hudebni styl?
17. Jakej je tvuj nej herec nebo herecka?
18. jakej je tvuj nej film?
19. jaky druh filmu mas nejradsi?
20. už nwm na co se zeptat ...
21, snad jen co na diplom?
22. až budou diplomky napíšu na blog moc dík za vyplneni a mej se papík :)

Foto srandovni-obrazky-73944-12.jpg - Srandovni obrazky

Colorfull - kytičky

21. ledna 2009 v 19:47 | Pavlínka
Tady máte nějaký obrázky kytiček, jsou to krasne sladene barvičky a moc se mi líbí, proto jsem se sem musela dát. Doufám, že se vám líbí taky. :)

Klikačka pro my SB Missy*IvystinQa

21. ledna 2009 v 18:21 | Pavlínka |  Sbéčka
Ahojky všechny Vás zase zdravím. Včera mě moje sbecko Missy*IvystinQa pozadala¨, jestli bych ji nevyrobila klikací ikonku, ráda jsem to pro ni udělala a tady už je doufam že se ti bude líbit jestůi ne klidne vyrobim jinou:Mám new dess

19. ledna 2009 v 21:07 | Pavlínka |  Sbéčka
Ahojky dneska jsem se rozhodla, že si udělám new dess a tady je.
Napište mi prosím do komíku, co se vám líbí, nelíbí a co byste změnili moc díky :)


vyrabim new dess

19. ledna 2009 v 20:41 | Pavlínka
dělam novy desing tak se nelekejte změn

Fialový avatary

19. ledna 2009 v 14:55 | Pavlínka |  Avatary
tady mate nějaký fialový avataryColorfull - ráno

19. ledna 2009 v 7:00 | Pavlínka |  Colorfullky
Ahojky všem takhle po ránu. Takže pěkné vstávání.


Pixelky- laky

18. ledna 2009 v 16:20 | Pavlínka |  Pixelky
Lakuješ si nehty?

Based off the Hard Candy line of cosmetics. awesome nail polish called Jeanious. looks good with jeans. denim with a gold shimmer. beautiful alternative to pinks and reds.Based off the Hard Candy line of cosmetics. awesome nail polish called Vinyl. sorta purple-gold-silver-blue like. very very very cool, works with lots of clothes. bad one stroke coverage thou, 2 to 3 is ideal.Based off the Hard Candy line of cosmetics. awesome nail polish called Mirage. it looks pink, but shimmers blue! ^.^ sooo cool!! takes a few coats to reveal the pink, but it works good as a top coat to manicure colors.Based off the Hard Candy line of cosmetics. awesome nail polish called Stop. incredible colour after just one coat and i mean VIBRANT. it's a bitch to get off with nailpolish remover tho, cuz it stains your cuticles if you're not careful. highly reccomended for girls on the go.

My Anna Sui nail polish that I bought at the Narita Duty Free shop. it's color #003, and is a bunch of holographical-silverish sparkles. you'll never stop looking at your nails.My Anna Sui nail polish that I bought at the Narita Duty Free shop. it's color #329, and is a bunch of silver square sparkles, and tinier round silver and rose colored sparkles. the base liquid has a hint of pink. this layers really well.My Anna Sui nail polish that I bought at the Narita Duty Free shop. it's color #020, and is a bunch of silver square sparkles, tinier round silver and gold sparkles, and bigger, phong-disk-shaped silver circles. the base liquid has a hint of gold. looks gorgeous over any base coat of makeup. stunning.

Pixelky- simpsonovi

18. ledna 2009 v 13:32 | Pavlínka |  Pixelky
tady máte nějaký pixelky SimpsonůVýsledek obnovy a náboru new sbéček

17. ledna 2009 v 11:54 | Pavlínka |  Sbéčka
U toho to třídění sb jsem docela spokojema, protože jsem získala 9 new sbecek, ale zaroven jsem zklamana, protoze 9 sbecek se nezapsalo klik na cč.
Pak se koukni uplne dolu na vzkazy.Obnova a nábor nových Sbéček

10. ledna 2009 v 10:13 | Pavlínka |  Sbéčka
Ahojky všechny Vás moc zdravím!

Všimla jsem si, že na mě většina SB tak si jak si kašle a někteří, kašlou i na svůj blog.Proto jsem se rozhodla, ze všechny sb mažu a jestli chtějí být nadále mými sb, tak ať se sem napíšou, ti kteří mají pozastaveny blog tak jsem taky smazala a až se vrátí a ozvou tak si je klidně přidám. A taky jsem se rozhodla ze bych brala i nový sbéčka takže se sem kdo chce být semnou spřátelený ať se sem napíše.

Čas máte do 17. ledna 2009
Všichni napište:

1. přezdívka
2. blog
3. byl/a jsi předtím moje Sbéčko?
4. budete plnit pravidla? (viz o řádek níže)

Pravidla Sbéček:

1. chodit na můj blog alespoň 2-3 týdně (klidně i víckrát)
2. když už přijdete, tak napište nějaký komentář


-> když splníte alespoň tady ty dva body můžeme být sb klidně navždycky, ale když ne tak já si každý týden nebo každých 14 dní si budu dělat statistiky a když uvidím, že sem někdo už hodně dlouho napáchnul, tak ho bez milosti smažu

Kdo sem napíše reklamu tak ji ignoruji a mažu.


Mix mini avatarů

9. ledna 2009 v 21:07 | Pavlínka |  Avatary
tady máte nějakej mixík mini avatarku:)