Chceš být moje sb?
Zapiš se :

Březen 2009

Mix avatarů

31. března 2009 v 21:46 | Pavlínka |  Avatary
Cawky, pisu jen na rychlo. Dneska byl děsnej den. Měla nám odpadnout výtvarka ( už jsme to veděli asi tejden) a dneska nam rekly ze vytvarka nakonec bude takze sqely misto do pul druhy jsme ve skole byly do ctyr. Des. No a hned rano mě náladu pokazil ucitel na zemak, naparil nam test asi na 20 států evropy a už z toho pisem pristi tejden, to by jeste slo ale je toho fakt mrte a my jsme ho prosili at to rozdeli ale on nenene!!! No a druhou hodinu nam uca na dejak chtela naparit taky dlouhou pisemku na stejnej den jako zemak, takze fakt des, nakonec jsme to ukecali ale pisem už tenhle ctvrtek takze sqelý je toho taky mrte!!!Takže zejtra se 100% neozvu, protoze mam sbor, hasice domů prijdu asi v sedm a pak se budu učit na děják takže se asi ozvu az ve ctvrtek ;) ale mozna bych se mohla ozvat jeste zejtra rano, ale nic neslibuju. Takze zejtra mě nejspis necekejte ;). No a tady už jsou ty avatary ;).


Pixelky- opičky

30. března 2009 v 16:30 | Pavlínka |  Pixelky
Ahojky, tak před chvilkou jsme se vrátili z toho Hradce. No byl to dcl dobrej den. Rano jsme sla normal do skoly, lae neucili jsme se jen jsme ješte zkousely. Pak pro nas prijel autobus a jeli jsme. Seděla jsem v buse s Míšou a poslouchali hudbu. Kdyz jsme tam prijeli tak jsme se rozezpivali a pak šli na jeviště. No po našem výkonu jsme měli volno a tak jsme s holkama šly do mekáče, já jsem si dala Chicken Mc Nugets s hranolkama a spritem bylo to ňami. Pak jsme si šli poslechnout vyhlášení, byli jsme na stříbrném pásmu :D. No ale pak jsme měli jeste hodinku volňase a tak jsme sly do mesta a daly jsme si zmrzku. No pak jsme už jen nastoupili do autobusu a jeli zpatky domů. ;)
Tady jsou pixeleky opiček ;).Colorfull - hodiny

29. března 2009 v 14:26 | Pavlínka |  Colorfullky
Ahojík, jaké je dneska u vás počasí u nás nic moc sem tam prší děs!! No jinak dneska v noci se měnil čas, bohužel pro nás k horšímu :( no ale ja vám sem dam picty hodin, když to ted tak je :D. Zejtra se nejspíš neozvu, protože jedu se sborem do Hradce na nějakou soutěž :(, to zas bude, no a budu muset stat pred tim smradochem, pomoc, zhebnu !!! No a jeste na facebooku jsem si vytvorila vizitku a jednu jsem vám už dala do menu, t na výšku a ted vám sem dam tu na šířku, protože ta je lepsi ale do menu by se mi nevesla no a tady už konečně je :D :

Profil Pavlínka Vágenknechtová na Facebooku

A tady ty slibovaný hodiny:

Colorfull - třešínky ;)

28. března 2009 v 13:21 | Pavlínka |  Colorfullky
Čawec, jakpak se máte? Ja celkem fajn. No k dnesku jesten nwm co bych vám řekla asi to, že krasně svítí sluníčko a je teplo, což je paráda, ráno lilo jako z konve ale ted krasne a jsem moc rada. A jete jsem vám chtěla říct, že mi Pattinka řekla ať si založim profil na facebook a tak jsem si založila. Máte tam tky někdo svůj profil? jestli jo tak se ozvěte, ja tam jsem jako Pavlínka Vágenknechtová. No a to je asi tak všechno, a jak ja furt rikam ze se už tesim na leto atd. Tak tady máte picty třešní, protoze se taky tesim až budou růst ňami ;).


Modré avatary

27. března 2009 v 10:52 | Pavlínka |  Avatary
Ahojec, tak teďka máme ivko, celkem nuda, ale berem dcl zajímavý věci :). No první dvě hodiny jsem se neucila, protože jsme měli se sborem zkousku, zas des a stala jsem za jednim klukem kterej ukrutne smrdel a byl to fakt des upa sem se dusila. Ti co ta,m byli to muzou dotrvrdit!! No jinak už asi nic no a tady jsou modrý avatary :).

Photobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image HostingPhotobucket - Video and Image Hosting

Pixelky- prasátka

26. března 2009 v 17:54 | Pavlínka |  Pixelky
Zdravim Vás, takže peněženka se nikde nenašla
no nic, už mam plno věcí zařízenejch a dneska jsem si koupila peněženku novou , tady je její foteška, líbí se vám? Mě jo jinak ta fotka trochu zkresluje ta zelena je trochu vic zelená :D. No jinak snad ani neni nic jinýho. Psala jsem z fyziky a snad dobry no a jinak dneska jsem si byla vybrat boty takovy, který se hoděj ke všemu a zejtra si je pujdu koupit no ta cena je teda vyšší (1200) no ale jsou kvalitní a víc toho vydržej ;). A tady už jsou ty pixelky prasátek jsou jen čtyři, ale to stačí ;).

Šedé colorfull

24. března 2009 v 16:41 | Pavlínka |  Colorfullky
Ahojík no tak dneska se mam špatně a to hodně, protože jsem nejspíš ztratila peněženku se dvouma stovkama a kreditkou skoro se ctyrma tisicema :´(. Je to na pytel. Ještě teď čekám až přijede mamka z práce, jestli mi nevypadla u ní v autě a moc se modlím aby jo, ale šance tomu nedávám. Prosím držte mi palečky, ale myslim, že to bude stejnak houby platný :´(. No jinak dneska ve škole celkem good, vtasila mě z dějáku, ale naštěstí jsem to ukecala na 1- a z něminy mam taky 1-. Pak jsme psali z matiky a vypada to, že mam všechno dobře, ikdyž při psani mi jeden priklad porad nvychazel ale nakonec to je oki. Takže škola je v poho, zejtra bysme z ničeho psat nemeli. Akorát mě štve ta peněženka tak mi prosím držte ty palečky a mějte se papík ;).

Aktualizováno 24.3.2009 v 17:40
No tak teďk přijela mamka z práce a v autě ji nemá :(. Hned se semnou jela podivat do krámu kde jsme včera byly, ale nic je to fakt děs. :´( Takže všechno je ztracený, nemam nic- lístky na obědy, karticku pojistovny, kreditku, peníze co byli uvnitř, kartu na autobus a jeste katicku do knihovny je to fakt děs, fakt vám nikdy nepřeju aby se vám někdy něco takovýho stalo, a tak vám doporučuju nikdy si nedávat peněženku do kapsy od bundy!!!Avatars - Slunečnice

23. března 2009 v 21:32 | Pavlínka |  Avatary
Ahojky, tak se teda dneska ozývám ale jen narychlo protože jsem teď zjistila, že zejtra pisem z neminy tak se na to musim jeste mrknout (óje). No jinak dneska jsem měla ruštinu a bylo celekm dobrá. Po škole jsem sla k mamce a pak jsme jeli do města a kouopila jsem si ty ťamanský tenisky na hasiče (to mi bohatě stačí) a pak jsme jeli do Penny. Doma jsem pak byla na netu a dopisovala sesity za tu dobu co jsem byla v Berlíně. No to je asi tak vše tak se mějte a tady jsou avatary slunečnic, protože už chci aby vysvitlo sluníčko a pořád nelilo jako dneska!!!!

Sunflower // Over-ExposedPolariod.sunflower

Pixelky srandovních zvířátek

22. března 2009 v 21:33 | Pavlínka |  Pixelky
Ahojda, dneska nebylo nic novýho tak se nebudu moc rozepisovat. Jen jsem dělala protokol na fyziku a ucila se na ajinu (zejtra pisem a vubec to nechápu). No jinak jsem se tak nejak nudila- koukala na tv, pak jsem si na notebooku pustila comeback, kterej sem ve stredu neviděla a tak ruzne kecala s lidma na icq. Zejtra se snad ozvu tak zatim a tady už jsou ty pixelky.

pixelsImage Hosted by ImageShack.us
th_panda.gifth_thPANDA_DANCING.gif

Duhové colorfull

21. března 2009 v 20:30 | Pavlínka |  Colorfullky
Zdravim vás jeste jednou dneska. lastně dneska je sqelej den, začíná jaro super!!!! No nic už nwm co vám mam napsat, stejnak co cte jen desetina mych vsech sb. tak schvalne:

Čteš moje dlouhé články?


a ted už colorfull:


Berlín

21. března 2009 v 12:10 | Pavlínka |  Sbéčka
Zdravíčko, takže nejdřív bych se Vám chtěla omluvit za to, že jsem slibovala, že napíšu, ale nějak jsem na to zapomněla a pak když jsem si vzpomněla, tak jsem už neměla čas, tak mi to prosím prominte. No jinak ve čtvrtek v 3:30 jsme měli sraz u školy a jeli jsme do Berlína jak jsem už psala. Cesta tam trvala šest hodina, ale nechalo se to vydržet. Když jsme tam konečně dorazili, tak jsme chodili to různých památkách, kterejch má Berlín opravdu hodně a taky hodně pěknejch a zajímavech. Pak jsme měli různý rozchody, kde jsem s Míšou a Marťou chodila po krámkách. Bylo to sqelý. Pak odpoledne jsme měli rozdoch větší, tak jsme si našli Mc Donald a dali jsme si hambáče :D. No pak jsem zas chodili po krámkách a taky jsme se různě fotily :D. Večer jsem už jeli na hotel a ubytovali jsme se. No ale blbý bylo to, že pokoje byly po 2 tak jsem s holkama bejt nemohla. Take ke mně dali vietnamskou holku, která byla v poho akorát bylo hrozný, že mluvila hrozně spisovně, to byl fakt děs někdy jsem už fakt nemohla. No nic ráno jsme tam měli snídani a po snídani jsme vyrazili na zámek Sanssouci, ten je fakt nádhernej, bylo to asi jedno z nejkrásnějších míst, kde jsme byli. Má krásnou zahradu a i vevnitr to je moc pěkný. S holkama jsme se zase fotily :D. No ale zase ta vietnamská holka si myslela asi, že když jsem s ní byla na pokoji, tak že jsme najednou kamarádky a porad s nama chodila všude po všem. Byla už pak otravná a nás to štvalo, hlavně ta její spisovná mluva,ale je zas provda, že jsem se mrtě natlemily. Jo jeste kdyz jsem se nasmala nejvic to bylo vecer minulej den, kdyz Mísa rekla at prijdem a udelame parbu, ona se mě pak ptala co to je parba :D. No a ona se pak zacla ptat, je to neco sprostého?? Je to zábava?... A proste takhle no dej neco sprostééééééého, to jsem fakt nemohla a kdyz jsem to rikala holkam tak taky nemohly :D. No a pak potom zamku jsme zase jeli na dalsi a ¨meli jsem rozchod zase jsem si neco nakoupily, ale Heivy ( ta vietnamka) porad chodila s náma děs!!!!! No a poslední co jsme navštívili bylo museum Pergamon, kde byly vystavený antický věci. ¨Na levé staraně byly sochy bohu a takovejch tech reckejch lidí a na druhy strane byly jakoby budovy v tivotní velikosti napr. ta brána no ted nwm jak se menije takova ta modra, vy urco víte. No a po tajtom musem jsme už jeli domů. V autobuse jsme cuceli na filmíky první byli Účastníci zajezdu což bylo sqelý a apk Pelíšky, který mě moc nebavili. No a to je asi tak vše. Věřim že si to nikdo z vás nepřečte a jestli tak asi jen 2-3 no zkrátka kdo si tohle precte tak at napíše Heivy na začátek komiku :D. No snad budu mít odpoledne jeste cas, tak sem pridam nejaky obrazky nebo neco no tak se mějte a smějte :D zatim papík ;)

Pixelky- dopravní prostředky

17. března 2009 v 21:47 | Pavlínka |  Pixelky
Čawes, dneska jsem měla skolu do ctyr pak jsem sla domu. No nwm co bych vám k dnesku napsala, jj chytla mě mrtě rýma a stve me to :(. Snad jen to co bude. Ve ctvrtek a v patek jedu na zájezd do Berlína. Už se moc těšim, ale pro vás to znamená že tady ty dva dny nebudu. Zejtra jdu nakupovat nějaký věci s sebou a nwm jestli napisu ale budu se snažit abych se s váma rozloučila ;). tak se zatim mějte a tady máte pixelky autíček, náklaďáčků, lodiček, autobusíčků atd.Avatars - Zajíčci

16. března 2009 v 18:18 | Pavlínka |  Avatary
Ahojda moji milí. No tak dneska ve škole jsme měli psát z cějáku, ale uca na to uplne zapomněla takze parada. No o ajině, to zas byl děs. Máme upa dementní učitelku, vubec nam neumi vysvetlit latku a kdyz se ji na neco zeptame, tak nam jeste odpovi uplne spatně. Jako dneska v pracaku jsme vysvetlenou gramatiku a misa se ji zeptala ze to je tady takhle a ona to vysvetluje jinak, ona ze to tam je cely spatne ze se z toho vubec nemame ucit, tak se kluci nastvali a zavreli ucebnice. No kdyz si pak toho vsimla, tak zacala na nas vsechny rvat ze kdyz nam neco vysvetluje ze mame davat pozor atd. atd. Fakt píča. No ale nám to nedalo, tak jsme sli za nasi bejvalou profesorkou, jak to ma teda bejt ta nam rekla ze to tam je dobre ze to jen nase uca nejak nepobrala. Ja už se z ni vazne poseru. No nic ta uca se menuje tejnorova a myslim ze to je od slova tejrat, tak kdo si tohle precet napiste na zacatek komiku tejrání!! No a posledni hodinu jsme měli jeste fyziku a delali jsme laborku, mně a dene to dcl vyslo dobre, takze parada. Po skoe jsem sla peso domu s denou a misou v. pěkně jsme pokecaly. No a kdyz jsem prisla domů tak jsem se dcl nudila a hrala nejaky hry na netu no ted vam pisu, takže nezapomente napsat do komiku co jsem psala a mejte se ;). Tady jsou nějaký ty avatary zajíčků nebo králíčku sama nwm co to je a jakej je mezi nima rozdíl :D.

sign74.gif
sign15.gifsign85.gifsign57.gif

Zlaté colorfullky

15. března 2009 v 22:05 | Pavlínka |  Colorfullky
Zdarec, slíbila jsem, že něco přidám, tak tady máte zlatý colorfull. Jinak dneska odpoledne jsem byla u Deny a dělaly jsme prezntaci na zemák. S*aly sme se s ní 6 hodin, tak doufáme, že to učitel a spolužáci oceněj !!!

Pixelky- žraloci

15. března 2009 v 10:49 | Pavlínka |  Pixelky
Ahojky, tak včera jsem vám nějak zapomněla napsat. Nicméně jsem byla na tom konzíku a bylo to fakt sqelý. Reverse hráli sqele a mrtě jsme na ně kalili. Druhá kapela Strictly Commercial hráli taky parádně. Byl to asi jeden z nej konzíků Reverse, myslim že jsme si to všichni užili a už se těšim na další a další konzíky. No a už nwm co bych vám ještě napsala no tak to zatim stači a budu se snažit přijít ještě večer abych vám sem něco dala za včerejšek :). Tak a tady jsou ty pixelky žraloků.

Emoticone poisson 3••Emoticone poisson 4••Emoticone poisson 5••Emoticone poisson 6••Emoticone poisson 7••Emoticone poisson 8••Emoticone poisson 9••Emoticone poisson 12••Emoticone poisson 13••Emoticone poisson 14

Avatars - MuSic

13. března 2009 v 20:51 | Pavlínka |  Avatary
Zdravíčko, jakpak se máte? Ja se mam celkem supr. Dneska jsem ve škole psala z bižule a psali jsme diktát z ivt na to kde maj a kde nemaj bejt mezery no vidim to blede mam asi 10 chyb ale tak co. Jinak po škole jsem měla dramatak, dcl byl dobrej. No pak jsem sla do města a jela s mamkou a denou domů. Doma jsem se tak trochu nudila koukala na tv atd. Už se upa mrte tesim na zejtra, protože jedu na konzík skupiny mího bratra REVERSE už se moc tesim jeste tam bude jedna kapela a jsem na ni moc zvedava, protože z nahravky se mi dcl líbí ;) Tak snad vam jeste zejtra napíšu, zatim se mějte a papík.


Pixelky- zvířátek

12. března 2009 v 21:47 | Pavlínka |  Pixelky
Zdravim vás, takže v útery jsem tady byla jen tak narychlo protože jsem nememla zase cas jeikoz jsme druhej den psali testy. Ve stredu jsem měla sbor a hasice a pak cas neni kdyz prijdu bh vi kdy. No a k dnesku. Psali jsme z matiky no nwm jak to dopadne no. A jinak po škole jsem sla s Misou a Denou cestou k mamce do prace. Pekne jsme si cestou popovidali a pak jsem prisla k mamce a jeli jsme do Jicina. V Jicine jsem si toho mrte nakoupila a dcl a za sqely ceny, takže: dvě jarní bundy,sqelou sukni, tepláky na hasice (konecne jsem nasla nejaky kterymi nejsou dlouhy sou jen trochu a to už misim prezit), pak ponozky:D , tricko s pejskama, botky a jeste laky a mozna jeste neco ale nemuzu si vzpomenout. No kdyz jsme prijeli domu tak už ani nwm co jsem delala nicmene vim ze jsem pak koukala na ordinaci a ted pisu. Tak a tady jsou nějaqký pěkny pixelky zvířátek ktere mam od nemocné Káji a preju ji aby se co nejdriv uzdravila.


sorry

10. března 2009 v 22:37 | Pavlínka |  Sbéčka
Dneska nic nepridam jen rychle pisu abyste vedeli ze jsem nezapomnela nemam cas a zejtra ho mit stopro taky nebudu tak se nezlobte ale proste to nejde protoani dneska nepridam zadnej obrazek nic mějte se a sorrry.

Colorfull - kaktusy

9. března 2009 v 20:41 | Pavlínka |  Colorfullky
Cawes, tak jak jsem slíbila píšu! Dneska jsme ve skole psali z neminy, ale dcl to jeste slo ale nwm no jsk to dopadne. Po skole jsem mela rustinu a byla sqelá. Ucily jsme se nejaký vety a pak jsme hrály mrte pexeso. Pak jsem jela domů a udelala par ukolecku a pak mně kamoska psala jetli pujdu s ni a jeste jednou kamoskou behat. Tak jsme se sli na hodinku probehnout¨, no ikdyz tak zpatecni cesta byla spis chůze :D. No a pak kdyz jsem prisla jsem se mrkla na děják, protože píšem a úča nam toho zase dala mrte. Ach jo je to des vubec to neumim. No ale to je fuk. No a pak jsem se sla omejt a naveceret. No a to je asi tak vse. Zejtra se asi ozvu protože nemáme vytvarku, takze se snad ozvu. Ted jeste obehnu ty sbenka tak se mějte tady jsou ty colorfullky kaktusů, které mam zkopcený od !♥pattinky♥!.
Srdíčkový avatary

8. března 2009 v 22:30 | Pavlínka |  Avatary
Ahojda tak dneska jsem se asi v pet vratila od babicky a dedy, pak mne psala kamoska jestli bych nesla s ni a dalsima kamoskama a kamosema do pizzerky ja samozdrejmě pizze neodolala a hned jsem sla. Kdyz jsem prisla domu zapla jsem si výměnu manželek (fakt mrte). No a pak jsem jeste elal nejaky trapny ukoly do skoly. Pak jsem se sla omejt a ted vam píšu. ;) moc se rozepisovat nebudu protože stejnak vam toho nemam moc co rict a taky si už pujdu lehnout. Zejtra se snad ozvu a probehnu sbenka, protože se fakt priznavam ze jsem už u nich mrte dlouho nebyla a moc se jim za to omlouvám. Tak se mějte a dobrou noc, pro někoho asi i dobré ráno nebo den (podle toho kdy to ctete). Tak a tady jsou ty avatary od Mr.D[o]D[o].